Lusksusowy zabieg “Perfekcyjne brwi”

Na czym polega profesjonalna stylizacja brwi? Najlepiej opisać to w etapach:

 

  1. Rozmowa z klientem: czego oczekuje? Jakie ma preferencje? co by chciał osiągnąć?
  2. Dokładny „maping” brwi. Brwi zostaną odpowiednio wymierzone oraz rozrysowane według kształtu twarzy i oka, biorąc również pod uwagę preferencje klienta. Rysunek pozwala na utrzymanie symetrii brwi, nie ma tu regulacji „na oko”. Klient/ka zawsze dostaje lustro do reki aby zaakceptować ostateczny rysunek.
  3. Regulacja brwi metodą nitkowania, jeszcze mało popularną w Polsce, ale ciesząca się dużym uznaniem na całym świecie. Absolutny hit! Bez podrażnień i z bardzo naturalnym efektem!
  4. Przycięcie zbyt długich lub niesfornych włosków. Rzadko jest to wykonywane w salonach, a często znacząco poprawia wygląd brwi.
  5. Koloryzacja brwi naturalnym barwnikiem, czyli henną. Kolor dobierany jest do urody oraz preferencji klientki. Nie używamy henny czarnej, która daje nienaturalny efekt. Dla każdego tworzymy indywidualna mieszankę i metoda kilkukrotnego nakładania i zmywania dobieramy odpowiedni odcień i intensywność, wszystko konsultując z klientką.
  6. Ostatnim krokiem jest uzupełnienie brwi o delikatny makijaż. Jest to ważne dla klientek, które nie mają na ten temat wystarczającej wiedzy, dzięki temu mogą nauczyć się: jak to robić prawidłowo. Umiejętność takiego makijażu na pewno ułatwi proces „zapuszczania” włosków klientkom, które mają sporo ubytków. Dodatkowo bez wstydu z powodu czerwonej skóry po zabiegu możemy wyjść na zewnątrz i zrobić zakupy 😉

Mamy dla was również dodatki do stylizacji (również jako samodzielne zabiegi):

BOTOKS BRWI – naszpikowana witaminami i krzemem odżywka, która w 5 min sprawi, że twoje brwi będą miękkie, gładkie i lśniące. Wzmacnia ona włoski, poprawia ich jakość a także przyspiesza wzrost. Dodatkowo zatrzymuje we włoskach pigment na dłużej!

LAMINACJA BRWI – to przeniesienie stylizacji brwi na wyższy poziom. Zawsze marzyłaś, żeby twoje włoski zostały ujarzmione? A może chciałabyś zmienić kierunek ich wzrostu? Jeśli TAK, jest to zabieg dla Ciebie ! Podczas laminowania brwi układamy je w porządanym kierunku i utrwalamy to specjalnymi preparatami. Będą one układały się tak jak tego chcemy aż do wypadnięcia (do 6 tyg.). Jeśli twoje włosy są twarde i grube, po laminacji staną się o wiele bardziej miękkie i łatwe do ułożenia. Na koniec tego zabiegu nakładana jest keratyna, więc nie musimy się bać, że włoski się przesuszą.

Rodzaje zabiegów Cena
„Perfekcyjne brwi” – wyznaczanie prawidłowego kształtu brwi, usuniecie nadprogramowych włosków, pokreślenie indywidualnie dobraną henną, odżywienie włosków + makijaż brwi 70 zł
„Henna pudrowa Elleebana” – wyznaczenie prawidłowego kształtu brwi i zaaplikowanie henny pudrowej, która farbuje skórę, nadając wyrazisty kształt brwiom; usunięcie niepotrzebnych włosków; witaminy zawarte w aktywatorze henny odżywiają włos. Efekt utrzymuje się na skórze 2 tyg. a we włoskach 2 m-ce. 85 zł
„Laminacja brwi” – zmiękczenie włosa i zmiana kierunku jego wzrostu (w cenie regulacja i henna jeśli potrzebne) 100 zł
„Laminacja rzęs” – podkręcenie i uniesienie naturalnych rzęs (w cenie henna i odżywka) 120 zł
Kuracja przerzedzonych włosków brwi lub rzęs – Botox Organiczny (min. 4 serie co 2 tygodnie) 15 zł
Regulacja brwi nitką lub woskiem

+ henna

25 zł

35 zł

Regulacja owłosienia twarzy nitką lub woskiem 15 zł – 60 zł
Henna brwi (Refectocil, proszkowa)

Henna rzęs

Komplet

15 zł

20 zł

30 zł

Stylizacja rzęs metodą 1:1 – w tej metodzie jedną sztuczną rzęsę doklejamy do jednej naturalnej 130 zł
Uzupełnienie metodą 1:1 (do 3 tyg) 80 zł
Stylizacja rzęs metodą objętościową (3– 6D) – w tej metodzie ręcznie formujemy wachlarzyki rzęs, które doklejamy do rzęsy; w zależności od preferencji klienta można uzyskać delikatną, średnią lub dużą objętość 160 zł
Uzupełnienie metodą objętościową (3-4 tygodnie) 100 zł
Usunięcie rzęs 25 zł

Metoda nitkowania sprawdza się nie tylko na brwiach ale i na całej twarzy. Jeśli nie jesteś fanem usuwania owłosienia woskiem, jest to świetna alternatywa dla Ciebie.