Modelowanie sylwetki BodyFX – endermologia z radiofrekwencją

Trwała elektroporacja błony komórkowej IRE

+

 podciśnienie

+

prąd RF

Działanie aplikatora wykorzystuje:

  • trwałą elektroporację błony komórkowej komórki tłuszczowej zwiększającą zakres procesu apoptozy (czyli śmierci komórki)
  • masaż podciśnieniowy i energię prądu RF

Badania in vivo wykazują skuteczność na głębokości 2,5cm

W elektroporacji trwałej IRE (nieodwracalnej)  są emitowane serie ultrakrótkich impulsów HV (nanosekundowych) o bardzo dużej amplitudzie 2kV. Impulsy trwale uszkadzają błonę komórkową adipocytów(komórek tłuszczowych) efektem czego jest ich rozpad. Dzięki IRE dramatycznie wzrasta skuteczność długoterminowego utrzymania efektów  zabiegu modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Aplikatory zostały  wykonane w technologii A.C.E, która zapewnia kontrolę temperatury skóry 1000 razy/sek i automatyczne wyłączenie prądu po przekroczeniu zaprogramowanej wartości. Dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny – nie ma ryzyka oparzenia skóry. Temperatura tkanki tłuszczowej jest kontrolowana na bieżąco i wyświetlana na aplikatorze

Aplikator:

  • wytwarza podciśnienie
  • jest wyposażony w elektrody emitujące prąd RF, który  grzeje
  • w elektrody emitujące  ultrakrótkie impulsy HV trwale niszczące tkankę tłuszczową

Podciśnienie            Emisja prądu RF       Emisja impulsów HV

Partia ciała

Cena zabiegu

Brzuch

299zł

Boczki

199zł

Plecy

199zł

Pośladki

199zł

Uda

299zł

Łydki

Ramiona

Uda+Pośladki

Brzuch+Uda

Brzuch+Uda+Pośladki

199zł

299

420

500

780

W pakietach taniej!

Pakiet 3 zabiegów – trzeci zabieg PŁATNY 50%
Pakiet 6 zabiegów – szósty zabieg GRATIS

Pakiet 8 zabiegów – ósmy zabieg GRATIS

Konsultacja przed zabiegiem – BEZPŁATNIE

Kriolipoliza  Cooltech™

 

Cooltech™ jest aparatem opracowanym przez firmę COCCON do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -80C. Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trój-glicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie.

Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek.

Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów(śmierci komórek tłuszczowych) niezbędne jest utrzymanie temperatury -8oC przez czas 70 minut.

Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany.

Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Zabieg jest bezbolesny.

Ilość przyłożeń podczas jednego zabiegu

Cena zabiegu

1 Aplikator

400zł

2 Aplikatory

700zł

3 Aplikatory

1000zł

Po kriolipolizie dla uzyskania lepszego i szybszego efektu zaleca się drenaż limfatyczny, który znajdziecie w naszej ofercie.