Lusksusowy zabieg “Perfekcyjne brwi”

Na czym polega profesjonalna stylizacja brwi? Najlepiej opisać to w etapach:

 

  1. Rozmowa z klientem: czego oczekuje? Jakie ma preferencje? co by chciał osiągnąć?
  2. Dokładny „maping” brwi. Brwi zostaną odpowiednio wymierzone oraz rozrysowane według kształtu twarzy i oka, biorąc również pod uwagę preferencje klienta. Rysunek pozwala na utrzymanie symetrii brwi, nie ma tu regulacji „na oko”. Klient/ka zawsze dostaje lustro do reki aby zaakceptować ostateczny rysunek.
  3. Regulacja brwi metodą nitkowania, jeszcze mało popularną w Polsce, ale ciesząca się dużym uznaniem na całym świecie. Absolutny hit! Bez podrażnień i z bardzo naturalnym efektem!
  4. Przycięcie zbyt długich lub niesfornych włosków. Rzadko jest to wykonywane w salonach, a często znacząco poprawia wygląd brwi.
  5. Koloryzacja brwi naturalnym barwnikiem, czyli henną. Kolor dobierany jest do urody oraz preferencji klientki. Nie używamy henny czarnej, która daje nienaturalny efekt. Dla każdego tworzymy indywidualna mieszankę i metoda kilkukrotnego nakładania i zmywania dobieramy odpowiedni odcień i intensywność, wszystko konsultując z klientką.
  6. Ostatnim krokiem jest uzupełnienie brwi o delikatny makijaż. Jest to ważne dla klientek, które nie mają na ten temat wystarczającej wiedzy, dzięki temu mogą nauczyć się: jak to robić prawidłowo. Umiejętność takiego makijażu na pewno ułatwi proces „zapuszczania” włosków klientkom, które mają sporo ubytków. Dodatkowo bez wstydu z powodu czerwonej skóry po zabiegu możemy wyjść na zewnątrz i zrobić zakupy 😉

Mamy dla was również dodatki do stylizacji (również jako samodzielne zabiegi):

BOTOKS BRWI – naszpikowana witaminami i krzemem odżywka, która w 5 min sprawi, że twoje brwi będą miękkie, gładkie i lśniące. Wzmacnia ona włoski, poprawia ich jakość a także przyspiesza wzrost. Dodatkowo zatrzymuje we włoskach pigment na dłużej!

LAMINACJA BRWI – to przeniesienie stylizacji brwi na wyższy poziom. Zawsze marzyłaś, żeby twoje włoski zostały ujarzmione? A może chciałabyś zmienić kierunek ich wzrostu? Jeśli TAK, jest to zabieg dla Ciebie ! Podczas laminowania brwi układamy je w porządanym kierunku i utrwalamy to specjalnymi preparatami. Będą one układały się tak jak tego chcemy aż do wypadnięcia (do 6 tyg.). Jeśli twoje włosy są twarde i grube, po laminacji staną się o wiele bardziej miękkie i łatwe do ułożenia. Na koniec tego zabiegu nakładana jest keratyna, więc nie musimy się bać, że włoski się przesuszą.

Obszar zabiegowy Cena

perfekcyjne brwi 1 wizyta

60 min

60 zł

perfekcyjne brwi kolejna wizyta

45 min

45 zł

botoks organiczny odżywiający brwi i rzęsy

15 min

20 zł

botoks do zabiegu

15 zł

laminacja brwi

30 min

70 zł

perfekcyjne brwi + laminacja

80 min

120 zł

regulacja brwi  z henną pudrową

75 min

80zł

W ofercie posiadamy również klasyczną regulację brwi oraz hennę brwi i rzęs. Klasyczną regulację polecamy osobm, które mają już nadany prawidłowy kształt brwi i potrzebują jedynie „oczyszczenia” z nadprogramowych włosków.

Obszar zabiegowy Cena

regulacja brwi nitką

20 min

25 zł

regulacja brwi nitką + henna

30 min

30 zł

regulacja brwi woskiem

10 min

15 zł

regulacja brwi woskiem + henna

20 min

20 zł

henna brwi

10 min

8 zł

henna rzęs

25 min

20 zł

henna komplet

35 min

25 zł

Metoda nitkowania sprawdza się nie tylko na brwiach ale i na całej twarzy. Jeśli nie jesteś fanem usuwania owłosienia woskiem, jest to świetna alternatywa dla Ciebie.

nitkowanie

brwi

20 min

25 zł

czoło

10 min

15 zł

wąsik

10 min

15 zł

baki

20 min

25 zł

broda

15 min

20 zł

cała twarz (bez brwi)

50 min

60 zł

cała twarz plus brwi

70 min

80 zł