CRISS HYDRO-OXY

Oczyszczanie wodorowe
Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników (RFT). Jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników jest zabieg oczyszczania wodorowego, wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru. Rodniki są to cząstki mające w swoim składzie atomy tlenu niesparowane z elektronem. Są to tzw. reaktywne formy tlenu. Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen.

Woda z cząsteczkami wodoru (alkaliczna) powstaje w generatorach wody wodorowej
(jonizatorach) w procesie elektrolizy z użyciem prądu elektrycznego.

Aparat do oczyszczania wodorowego powinien wytwarzać wodę wodorową w generatorze.

W generatorze wody wodorowej występują dwie elektrody (anoda i katoda) podłączone do źródła prądu stałego. W procesie elektrolizy jony wodorowe przemieszczają się w kierunku katody a jony wodorotlenkowe w kierunku anody. Zbiornik generatora podzielony jest na dwie części przegrodą półprzepuszczalną, zapobiegającą mieszaniu się wody kwaśnej z wodą wodorową. O jakości wody wodorowej (ilości jonów H2) świadczy ujemny potencjał REDOX (mierzony w mV) miernikiem ORP. Woda z dostateczną liczbą cząsteczek wodoru powinna mieć potencjał poniżej – 100 mV.

W aparacie CRISS Hydro–Oxy zastosowano unikalne rozwiązanie polegające na wytworzeniu wody wodorowej przed zabiegiem oczyszczania. Na rysunku elektrolizera pokazano, że woda kwaśna powstająca w procesie elektrolizy jest dostarczana do zbiornika z odpadami a woda wodorowa jest dostarczana do specjalnego zbiornika z wodą wodorową, dlatego urządzenie to jest najbardziej innowacyjne na rynku i rzeczywiście wykorzystuje wodór.

Oxybrazja
Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

Infuzja Tlenowa
Infuzja tlenowa to efektywne i efektowne rozprowadzanie kosmetyku na skórze przy pomocy specjalnej dyszy ze zbiorniczkiem na kosmetyk. Zabieg wykonuje się wykorzystując ciśnienie ok. 1 bar, gdyż wyższe spowodowałoby odbicie się cząsteczki kosmetyku od skóry, zamiast pozostawić go na jej powierzchni. Jest to zabieg bankietowy, bardzo przyjemny dla klienta. Dotlenia i odżywia skórę.

Abrazja
Abrazja to hydro-peeling. Urządzenie do abrazji bazuje na systemie rotacji powietrza. W ten sposób w głąb skóry wprowadzany jest płyn wygładzający zrogowaciały naskórek i rozluźniający połączenia międzykomórkowe. Tym samym możliwe jest “wtłoczenie” w skórę składników aktywnych. Sprężone powietrze błyskawicznie i precyzyjnie usuwa martwy naskórek pozostawiając cerę gładką, ale bez podrażnień.

Działanie zabiegów:

  • Lifting
  • Dogłębne oczyszczenie
  • Redukcja zmian trądzikowych
  • Odżywienie
  • Działanie przeciwzmarszczkowe
  • Poprawa jakości naskórka
  • Rozszerzone pory
  • Zaskórniki

Uwaga! Do pakietu zabiegów komputerowa analiza skóry twarzy przed rozpoczęciem i po zakończeniu Seri zabiegów w cenie zabiegu.

 

Rodzaj zabiegu na twarz/szyja/dekolt Cena zabiegu
Oczyszczanie wodorowe 250 zł
Oczyszczanie wodorowe + Abrazja 300 zł
Infuzja tlenowa 200 zł
Infuzja tlenowa+Abrazja 250 zł
Infuzja tlenowa + oczyszczanie wodorowe 380 zł
Oxybrazja 130 zł
Dobranie drugiej partii 50 zł – 100 zł

 

Seria 6 zabiegów minus 200 zł

Zabiegi wykonujemy w serii 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.